Zegar

Aktualności

KS Byków - Tęcza Brzezia Łąka - opis

• autor: bamberek123, 2013-10-06 20:21

8 kolejka w Klasie B  (grupa: Wrocław VIII) wyłoniła nowego lidera którym jest oczywiście KS Byków. Nasza drużyna na własnym boisku pokonała Tęczę Brzezią Łąke 3 - 2.  Pierwszy gol w spotkaniu padł w 33 minucie po strzale  Michała Bartschaka i była to jedyna bramka strzelona w pierwszej połowie meczu. W 52 minucie rywale doprowadzili do remisu. Gol na 2 -1 padł po strzale Seweryna Stępnia w 63 minucie. Brzezia Łąka nie odpuszczała i ponownie doprowadziła do remisu w 67minucie. Trzeciego gola  dla KS Byków w pięknym stylu strzelił Rafał Kowalski. W ten oto sposób KS Byków dopisał na swoje konto kolejne 3 pkt. Po 7 rozegranych spotkaniach w sumie jest ich 16. Gratulujemy